Pin Haber

DAHA İYİ BİR SEN

Pin Haber

21 şubat 2022 Adana Büyükşehir Belediyesinde gösterime giren Pin Gelişim Tiyatrosu, sanatla eğitimin birleştirilerek sunulması çok fazla beğeni topladı. Adana Koçluk okulu kurucusu –..

02-03 Nisan tarihinde 20 saatlik,  Profesyoneller için  “Akıllı ve  Etkili Konuşma Sanatı Eğitimi” açılacaktır.  İçindeki senaristi tanımak istiyorsan bu eğitime katılmalısın! Bu eğitimde neler öğreneceksiniz; Düşüncenin Dili Nedir?..

Eksik bir şey mi var hayatımda? Gökyüzü bazen ciğerime dokunuyor… Her şey tam gibi ama hiçbir şey yok gibi… Benim için eksik olan ne?..

Uluslararası akredite onaylı ( ACCT ) koçluk eğitimi için kayıtlar başladı. Tarihler; Adana 15-16 ocak, İstanbul 29-30 ocak’ta başlayacak.. Assocation For Coaching onaylı program..

YİNKADER-PİN AKADEMİ iş birliğinde oluşturulan YİNKADER Koçluk Okulu eğitiminin İlk aşaması tamamlandı. Yinkader başkanı Ergin Koluman ve Pin Akademi kurucusu Caner Palandökenler önderliğinde gerçekleşen..

Üç yakın arkadaş toplanıyor ve hayallerini bir projede birleştiriyor. Gelişime sanat ve müzik ekliyor. Türkiye de ilk gelişim tiyatrosunu kuruyorlar. Denizbank çalışanları CEF ile..

Adana kış dönemi profesyonel koçluk eğitimini büyük bir heyecan ile tamamladık. Farkındalık yaşadık, eğlendik, geleceğimizi yeniden tasarladık, an de kaldık, kendimizi sorguladık ve çantamızda..

1996 yılında kurumsal eğitimler için yüksek kalitede organizasyonel gelişim süreci sağlamak için Almanya’da kurulan Metalog ile yaptığımız anlaşma tamamlandı! Kullanılan yenilikçi eğitim araçları ile..