Pin Gelişim Tiyatrosu

Paylaş:

Son Yazılar:

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Eksik bir şey mi var hayatımda? Gökyüzü bazen ciğerime dokunuyor…

Her şey tam gibi ama hiçbir şey yok gibi… Benim için eksik olan ne? Kendimizde ve çevremizde bizi tatmin etmeyen şey ne?

Adana Büyükşehir Belediye tiyatro oyuncularının, Eğitmen ve Girişimci Caner PALANDÖKENLER ile hazırladığı bu performansın içinde ‘’ Hayatın eksik bıraktığı insanların yaşam hikayeleri ’’ var.

Evde ve sokakta ki emekli ama yalnız Murat Amca, ders başarısını hayat başarısı sanan ve gece gündüz çalışan fakat hayatı karamsar geçen Öğrenci Fırat; bir kahve almak için en ucuzunu bulmak amacıyla beş farklı market gezen Seval Teyze, parayı bulmuş ama huzuru bulamamış Ahmet Abi… Konuşmuş ama dinlenmediği için artık konuşmayı bırakıp susmayı tercih etmiş evli Sevilay, hiçbir şeyin yetmediğini düşünen yetersizlik çukurunda kendini bulmuş Soner, anne babası boşanmış ama sevgiyi ona alınan hediyelerle yaşayan Canan…

Bana ‘’ Güçlü ol dediler ama mutlu ol demediler.’’ diyen senin hayatın, benim hayatım…

Peki gerçekten eksik olan ne?

Hayatın içindeki olayları masal tadında anlatımla ve canlı müzik eşliğinde kah gülerek kah üzülerek izleyeceğiniz bir tiyatro yaratmak istedik.

İki perdeden oluşan performansımızda;

Adananın tanınan Stand-Up ve Tiyatro Sanatçısı Ergün ÖZFIRINCI, samimiyeti ve yeteneği ile duygularımızın yerini değiştiren Tiyatro Sanatçısı Orhan KUŞÇU bu performansta bizimle olacak. Tabi ki çok değerli diğer tiyatro oyuncularımız da bize değer kazandıracak.

Canlı müzik eşliğinde bizi duygulandıracak ve eğlendirecek olan Esat DİLSİZOĞLU ve ekibi tiyatromuza neşe katacak.

Hikaye Anlatıcısı, Eğitmen ve Tedx Konuşmacısı Caner PALANDÖKENLER ise eksik olanı samimi ama düşündürücü şekilde bizlerle paylaşacak.

Geleceğine bugün yeni bir başlangıç yaratmak istersen bekleriz. Belki de kuşlarla beraber bir hayal çizeriz. Olmaz mı ?

Dostlarınız Pin

Not : Biletler Biletinoda

Son
Postlar