Hakkımızda

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Hikayemiz

Hikayemiz derken aslında doğru bir soru ile başlamak iyi olacak. Anlatacak bir hikayeniz, hikayemiz var mı? Hikayemiz yoksa, başa dönmeli ve “biz en temelde nerede hata yaptık” diye düşünmeliyiz, çünkü anlatılacak değerde bir mesel yoksa, durum gerçekten ciddi olmalı. Ve ikinci önemli soru: Yaratmak istediğimiz gelecek için doğru hikayeleri anlatıyor muyuz?

Çünkü hikayemizin çıkış noktası kendi değerlerimiz ve hayat amacımızda saklı. ''Paylaşan, iz bırakan, değiştiren, keşfeden, gelişen '' değerimizi yaşatmak istiyoruz.

Pin Akademi Adana

Hayat boyu devam eden bir öğrenme sürecinde olduğumuzu biliyoruz. Bir şeyi değiştirmek ve yeni keşfedeceğimiz yerlere gitmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Ralph Waldo Emerson, ” Geçmişte kalanlar ve ileride yaşanacaklar, içimizde sahip olduğumuz güç ile karşılaştırıldığında çok önemsiz kalır. ” der.

Bu hikaye burada son bulmuyor aslında, başlıyor. Hikayemizi okuduktan sonra hayatınızı eskisi gibi sürdürebilirsiniz. Veya dünyayı daha mutlu ve daha iyi bir yer haline getirmek için yürütülen hareketin bir parçası olmayı seçebilirsiniz.

”Tek bir mumdan binlerce mum yakılabilir ve bu yapıldığı zaman mumun hayatı kısalmaz. Aksine, mutluluk paylaştıkça çoğalır. ”

Sevgilerimiz ile

Ortak çalışma arkadaşlarınız,

Pin Akademi.

Pin Akademi Adana

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler