Neden Pin Akademi ?

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Yenilikçi

Yenilikçi olmak: Şu an dilimizde İnovasyon olarak kullanılan bu kelime aslında bizim için daha çok anlam içeriyor. Belirlediğimiz iki önemli nokta yenilikçi bakış açımızı somut hale getirmektedir:

1. Yaptığımız yenilikler sizler için katma değer yaratacak

2 .Yaratılan katma değer sizde veya şirketinizde uzun dönemli düşünme yeteneği geliştirecek. Bu da ticarileşme avantajı sağlayacak.

Bu nedenle Pin Akademi ekibi olarak bizler, bire bir koçluk seansları ile, birime ve kuruma özel çözümlerle yenilikçi yaklaşımlar sunmaktayız. Uluslararası bakış açısına sahip olmak adına, sürekli gelişen ve değişen bir içerik havuzuna sahibiz.

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Ulaşılabilir

Bizim için eğitim sadece belirli saatlerde sizlerle olmak değildir. Eğitim sonrası yaşam boyu gelişiminizi düzenli takip edebileceğiniz bir iletişim içerisinde oluyoruz. Size özel atanan koç ve uzmanlarla istediğiniz zaman bilgi paylaşımında bulunabilir ve ortak paylaşımları devam ettirebilirsiniz. 

Ayrıca; 

Oluşturacağımız birliktelik ve fikir platformlarında farklı kişiler ile de fikir alışverişi yapabileceksiniz. 

Yani bizimle uzun dönemli ilişki içerisinde olursunuz.  Pin Akademi kolay ulaşılabilirdir. Sizinle birlikteliğimize ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız.

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Ölçülebilir

Bize en çok sorulan sorulardan bazıları şunlardır: Verilen eğitimin faydasını nasıl ölçeriz? Kendi gelişimimizi nasıl takip edebiliriz? 

1. Öncelikle gelişim aşamalarını ve temel ihtiyaçları ciddi şekilde analiz eder, başarı kriterlerini belirleriz. 
2. Doğru eğitim modeli ile bireylerin ve kurumların raporlarını örnekler vererek takip eder, sistematik bir geri bildirim veririz.
3. Verilen eğitimin kalitesini ve eğitimi veren kişinin yetkinliğini sizlerden gelen geri bildirimlerle ölçeriz. Bununla kalmaz, farklı bakış açıları ile denetim ve destek sürecini devamlı olarak yönetiriz.
4. Tüm aldığımız bilgileri sizinle rakamsal ve rakam dışı verilerle paylaşırız. 

Gelişim süreçlerindeki faydanın takibi ve analizi adına gerek bireysel, gerekse kurumsal olarak sürdürülebilir olmanın öneminin farkındayız. Pin Akademi ekibi olarak eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde “düzen” oluşturmak ve bunu belli bir disiplinle uygulamakla birlikte, çıkan sonuçlarla “güvenilir” bir altyapı sağlamak amacıyla çalışmaktayız.

Pin Akademi için  Düzen+Disiplin=Güven’dir.