Pınar Ezici

Pınar Ezici

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Pınar Ezici

Ünvan

Profesyonel Koç

Email

Pınar Ezici, profesyonel iş hayatına; 2007 yılında TNT Express firmasında Müşteri Hizmetleri Uzmanı olarak başladı.  Ardından 2009 da Dijital insan kaynakları platformu olan KARİYER.NET firmasında Saha satış uzmanı olarak göreve başladı. 2011 yılında terfi alarak Özel müşteri Yöneticisi olarak ülkenin önde gelen firmalarına personel alım süreçlerinde Kariyer.net ile kurumsal iş birlikleri kurulmasında rol oynadı. Kariyer.Net firmasında çalıştığı süre boyunca birçok insan kaynakları projesinde yer aldı. Görev aldığı süre boyunca yine birçok kurumsal satış ve müşteri deneyimi yönetimi sertifika programlarını tamamladı.  Sonrasında sektör değişikliği yaparak Sabancı holding bünyesinde bulunan, enerji sektörünün lider firması olan, Enerjisa’da 2014 yılında Özel Müşteriler Yöneticisi olarak görev aldı. 5 yıl süresince Şirket birleşmeleri, yeni saha yapısının kurulması, satış süreçleri, kurumsal firmaların enerji ihtiyaçları yönetiminde ve pek çok enerji verimlilik projesinde yer aldı. 

2019 Kurumsal hayattaki 13. yılında, aldığı profesyonel koçluk eğitimi sonrasında radikal bir karar alarak, koçluğun ve koçluk yaklaşımlı eğitimlerin, bireysel ve kurumsal alanda yarattığı pozitif değişimleri daha geniş kitlelere yaymak hedefiyle kurumsal hayattan ayrıldı.

Bu amacı doğrultusunda, Türkiye’de koçluğun önemini gösterebilmek ve koçluk dünyasına  katkıda bulunmak amacı ile akademik dünyaya yöneldi. Çukurova Üniversitesi İşletme/ Yönetim ve Organizasyon bölümünde, kurumsal hayatta profesyonel koçluğun ve yönetsel koçluk davranışlarının çalışanların performansına ve iş tatminine etkilerini araştıran yüksek lisans tezi yazmıştır. Şu anda koç ve mentor olarak bireylere, yöneticilere ve firmalara koçluk hizmeti vermektedir. Bununla birlikte, eğitmen koç olarak, koçluk eğitimi vermekte ve kişisel gelişim atölyeleri düzenlemektedir. Şu anda halen Çukurova Üniversitesi İşletme/ Yönetim ve Organizasyon bölümünde, koçluğun iş dünyasına katkılarını gösterebilmek ve yaymak hedefi ile doktora yapmaya devam etmektedir. Gönüllü sosyal yardım projelerinde yer almaktadır. Uluslararası koçluk araçları firması olan, Points of You yetkinliğinde koçluk atölyeleri düzenlemekte ve kurum içi koçluk uygulamalarında görev almaya devam etmektedir.  

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler