Okan Ürkmez

Okan Ürkmez

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Okan Ürkmez

Ünvan

Eğitmen, Mentör, Stratejist

Email

urkmezokan@gmail.com

1982 yılında Kocaeli’ de doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Kocaeli’ de tamamladı.
İstanbul Üniversitesinde Endüstriyel Otomasyon, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İksadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme ve ardından Çukurova üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.
Çalışma Hayatı
Profesyonel çalışma hayatına 2006 yılında Santa Farma ilaçta başlamıştır. 24 yaşında Tıbbi Mümessillik görevine başladı gösterdiği üstün başarı sayesinde 2 yıl sonra 26 yaşında Bölge Müdürü olarak atandı. Şirketinde ve sektördeki en genç bölge müdürü ünvanlarından birine sahip oldu.
Başarılarını sürdüren Ürkmez, 2019 yılında Türkiye Tanıtım Müdürlüğü görevine atandı halen bu görevi yürütmektedir. Satış alanındaki tecrübesi kurumsal hayatta 16 yıla dayanan Ürkmez, bunun 14 yılında farklı terapotik alanlarda satış ekipleri yönetti. Kurumsal iş hayatında 15 ten fazla kurumdan 50 den fazla kişisel ve mesleki gelişimle ilgili eğitimler aldı.
2016 yılında Koçlukla tanışan Ürkmez, o yıldan beri aktif koçluk yapmaya devam etmektedir. Profesyonel Koçluk eğitiminin yanı sıra Takım koçluğu ve Çocuk koçluğu eğitimlerini de aldı. Adana’da bölge müdürlüğü yaptığı yıllarda CoachTalks adlı Koçluk ve Mentörlük Platformunu kurdu ve başkanlığını iki yıla yakın sürdürdü.
Koçluk alanındaki uzmanlığını son 2 yıldır Pin Akademi çatısı altında verdiği koçluk eğitimleriyle devam ettirmektedir. Ürkmez evli ve 2 çocuk babasıdır.

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler