Hilmi Özdemir

Hilmi Özdemir

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Hilmi Özdemir

Ünvan

Eğitmen, Yönetici, Takım Koçu

Email

hilmiozdemir2@gmail.com

1975 yılında Adana’da doğdu. 1999 yılında Çukurova Üniveristesi İngilizce Fizik Bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Adalet ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği lisans programlarına devam ediyor.
2001 yılında kurumsal hayata Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ da başladı. O günden sonra geride kalan 20 yılda 3 farklı global ölçekli ilaç firmasında TıbbiMümessil, Ürün Uzmanı, Marka lideri, Eğitim Projeleri Takım lideri ve Takım lideri olarak görev yapmıştır.
2016 yılında Türkiye Uğur Böcekleri Projesi ve İzgören Akademi ile tanıştı. Katıldığı İzgören Akademi Eğitmen Akademisi Programı neticesinde Profesyonel Eğitmenlik yolculuğu başladı.
Bu sürede Profesyonel Sunum Teknikleri, Hitabet&Diksiyon, Beden Dili, Eğitmenler için Yaratıcı Drama, Liderlik ve Temel Koçluk Becerileri eğitimlerini aldı.
Akademi süreci ve sonrasında seminer programları hazırladı ve sundu.
2020 yılında Pin Akademi ile yolları kesişti. Profesyonle Koçluk Eğitimini tamamladı. Ardından Akademi bünyesinde yapılan eğitimlerinde eğitmenlik yapmaya başladı. Pin Akademinin bünyesinde kurumsal eğitmen ve Profesyonel Koç olarak görevini sürdürmektedir.
Kurumlara ve kişilere; Sunum Teknikleri, liderlik, Koçluk, Değişim başlıklı eğitimler
vermektedir. “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” mottosuyla yaşayan Özdemir lisanslı basketbol oyuncusu ve hakemdir, paraşütçüdür, bröveli dalgıç olmakla beraber 20 yıldır tenis oynamaktadır.

 

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler