Fırat Uzer

Fırat Uzer

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Fırat Uzer

Ünvan

Eğitmen, Profesyonel Koç

Email

firatuzer@pinakademi.com

22.04.1973 İstanbul’da bir ilkbahar gününde doğan Uzer. Mutlu çocukluk dönemi sonrası 17 yaşında annesini kaybetmiştir. 35 yaşından sonra İstanbul’dan Adana’ya göçen Uzer İşletme, Sağlık Yönetimi, İş Sağlığı Güvenliği, Psikoloji, İlahiyat, Sosyoloji ve Adalet bölümlerini bitirmiş Çağ Üniversitesi’nde de Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır.

Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Koç, Reiki Terapisti, Kozmik Terapisti ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini de başarı ile bitirmiştir.

İzgören Akademide eğitmenlik diplomasını alan Uzer, Türkiye’nin birçok bölgesinde Uğur böceği olarak gönüllü seminerler vermektedir. Ayrıca Kamu ve Özel kurumlarda Kişisel Gelişim, İletişim, Stress Yönetimi ve Motivasyon seminerleri vermeye devam etmektedir.

21 yıldır sağlık sektöründe üst düzey yöneticilik yapmakta olan Uzer Adana Ticaret Odası 45.Meslek Komitesinin Başkanlığını, Güney İlleri Sağlık Kurumları Derneği’nin Başkanlığını, Adana Sağlık Turizmi Derneği’nin Başkan Yardımcılığını ve Adana Fütüristler Derneği’nin de Başkan Yardımcılığını ve Çukurova Genç Mimarlar ve Mühendisler Derneğinin danışma kurulunda görevini sürdürmektedir. 

Ayrıca Yaşamartı’nın eğitmen ve konuşmacısı olarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde İlber Ortaylı, Deniz Bayramoğlu, Fatih Portakal, Ozanser Uğurlu, Burak Ünaldı ,Ahmet Naç ve birçok eğitmenle seminerler vermiştir.  İzgören Akademi’nin uğur böceği ve stajyer eğitmeni, Pin Akademi eğitmeni ve konuşmacısı, Uluslararası Alfred Berkshire’nın eğitmen ve konuşmacısı ve Vera Etkinlik eğitmeni ve konuşmacısı olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kişisel gelişim seminerleri ve eğitimler vermektedir. 

Tedx konuşmacısı olarak da birçok platformda konuşmalar yapan Uzer özellikle Türkiye’deki gençlerimize Üniversitelerde geleceğe hazırlanmaları için seminerler vermektedir.

19 yaşında ve 13 yaşında dünya tatlısı çocukları olan Uzer kendini eğitime adamış ve insanların gelişimine yönelmiştir. 

Eğitimin son nefese sürmesi gerektiğine inanan Uzer ayrıca almış olduğu tüm eğitimleri de inanılmaz bir enerjiyle insanlara aşılamak isteği ile yaşamına devam etmektedir.

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler