Fatih Altınağaç

Fatih Altınağaç

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Fatih Altınağaç

Ünvan

Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitmen

Email

fatihaltınagac@pinakademi.com

Fatih Altınağaç 1987 yılının bir temmuz sabahı İzmir’de dünyaya geldi. Konak Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 2008 yılında amatör olarak tiyatro sanatı ile tanıştı.

Aynı yıl Radyo 35 de radyo programcılığına başladı. 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalını okumaya hak kazandı ve 2014 yılında mezun oldu.

Aynı yıl Isparta Halk Eğitim merkezinde oyunculuk, ses nefes ve diksiyon eğitmenliği yaptı.

2011-2014 yılları arasında Isparta da bulunan Radyo BRT de kadın – erkek ilişkileri üzerine talk Show programı sunmuştur.

2015 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev almaya başladı.

2015 – 2018 sezonu arasında bir çok oyunda rol aldı. Yine aynı dönem özel tiyatrolarda görev almış olup, tiyatro sanatını icra etmiştir.
2015 yılında koçluk eğitimlerine başladı.

2016 yılında kişisel gelişim eğitimleri aldı. Örnek olarak; Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Motivasyon, Beden Dili ve İletişim eğitimi vb. gibi.

2015 – 2016 yılları arasında Show Tv de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde rol almıştır.2016 – 2017 yılları arasında Kara Yazı, 2017 – 2018 yılları arasında Bahtiyar Ölmez ve Vatanım Sensin 2018 yılında ise Düğüm Salonu adlı sinema filminde de rol almıştır.

2016 dan günümüze ilişkiler üzerine birçok atölye düzenlemiş olup televizyon ve radyo programlarına katılmıştır.Fatih Altınağaç, birçok üniversite ve kurumda eğitmenlik yapmış olup 20.000 den fazla üniversite öğrencisine eğitim vermiştir. Televizyon kariyerinin yanı sıra bireysel seanslarını sürdürmekte olup, kurumsal sahada da çalışmalarını ilerletmekte olan eğitimci, iletişim, beden dili, motivasyon, zaman yönetimi, hitabet sanatı, diksiyon, ilişkiler, stres yönetimi, başarı ve hedef analizi, pozitif yaşam gibi hem bireye hem de kurumlara pozitif değerler katabilecek eğitimlerini kendi özgün üslubu ile sürdürmektedir.

Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler